Přeskočit na hlavní obsah

Úklid domácností

Víme, že Váš domov je to nejdůležitější místo na světě. Proto Vám nabízíme pomoc s úklidem tak, abyste měli možnost si ve svém domově vychutnat volný čas s rodinou, odpočinkem nebo jakoukoli činností, kterou máte rádi. Nabízíme úklid jednorázový i pravidelný, úklid před i po stěhování, expresní úklid, úklid pro výjimečné příležitosti a řadu doplňkových služeb.

Pravidelný úklid

Nabízíme Vám pravidelný úklid Vaší domácnosti podle Vašich pravidel. Sami si určíte rozsah a frekvenci úklidu. Můžeme u Vás uklízet každý týden celý dům nebo jednou za měsíc pouze Vaši kuchyni. Vaše požadavky si pečlivě zapíšeme. Když budete chtít cokoli změnit, sejdeme se a dohodneme si nová pravidla. K pravidelnému úklidu domácnosti si můžete vybrat také některý ze speciálních úklidů jako například mytí oken, úklid okolí domu, úklid vnitřních prostor skříní, skříněk a zásuvek, třídění a reorganizaci Vašich věcí a mnohé další.

Jednorázový úklid

Ať už jste byli dlouho na cestách, zastihla Vás nemoc, chcete vyzkoušet, jaké to je, když za Vás někdo jiný uklidí nebo se Vám prostě jen uklízet nechce, nabízíme Vám službu jednorázového úklidu. Můžeme uklidit celou Vaši domácnost DO PUNTÍKU nebo uklidíme jen její část. Přesně tak, jak právě potřebujete. K pravidelnému úklidu domácnosti si můžete vybrat také některý ze speciálních úklidů jako například mytí oken, úklid okolí domu, úklid vnitřních prostor skříní, skříněk a zásuvek, třídění a reorganizaci Vašich věcí a mnohé další.

Úklid před stěhováním

Víme, že stěhování do nového domova dá zabrat. Proto Vám nabízíme úklid Vaší nové domácnosti před nastěhováním. Pokud se stěhujete do novostavby, pomůžeme Vám otřít nejen šlápoty po řemeslnících. Připravíme všechny prostory tak, abyste mohli Vaše věci ukládat při stěhování rovnou na svá místa. A pokud jste si pořídili nové bydlení ve starší zástavbě, pomůžeme Vás s úklidem domácnosti po rekonstrukci, malování nebo prostě jen po přechozích obyvatelích.

Úklid po stěhování

Jasně, že se těšíte do nového. A přestože jste Váš starý domov měli moc rádi, chcete se teď věnovat už jen tomu novému. Vždyť balení a stěhovaní byla taková dřina! Chápeme to a s úklidem Vaší domácnosti po stěhování Vám rádi pomůžeme.

Expresní úklid aneb úklid ještě dnes

„Miláčku, opravdu dnes přijede na návštěvu tvoje maminka?“ „Cože?! Už je na cestě?!“ Než se postaráte o sebe, děti, domácí mazlíčky, dárek na uvítanou nebo prázdnou lednici, my se postaráme o Vaši domácnost. Úklid je nutno objednat telefonicky alespoň 4 hodiny před jeho zamýšlenou realizací. 

Úklid pro výjimečné příležitosti

Předvánoční, před Velikonocemi, před rodinnou oslavou, před příjezdem návštěvy, před fotografováním… Před jakoukoli příležitostí, která je pro Vás významná nebo prostě jen když chcete překvapit partnera či partnerku Vám nabízíme nejen úklid, ale také možnost dodání živých a hrnkových květin, drobných dekorativních předmětů, ale také prostření svátečního stolu či zajištění narozeninové výzdoby.

Speciální úklid pro domácnosti

Nabízíme Vám mytí oken, a to včetně omytí parapetu okna a všech předmětů, které na něm máte umístěny. V případě Vašeho zájmu zajistíme praní záclon a praní a žehlení závěsů. Jen Vás musíme upozornit, že z důvodu ochrany zdraví našich úklidových pracovníků, ale také z důvodu zaručení funkčnosti čistících prostředků na mytí oken dle požadavků výrobce neposkytujeme službu mytí oken při venkovní teplotě pod 5°C.

Útočí na Vás trička, svetry a ponožky a nechtějí se nechat dát zavřít do zásuvek a skříněk? Netušíte, co je uloženo na dně Vaší skříně? Myslíte, že jsou ve Vaší spíži potraviny s překročenou minimální dobou trvanlivosti? Pomůžeme Vám s úklidem vnitřních prostor skříní, skříněk a zásuvek. Nemusíte mít obavu, že bez Vašeho vědomí cokoli vyhodíme. Potraviny a drogerii s prošlou minimální dobou trvanlivosti uložíme na Vámi určené místo. Rozhodnutí, co si ponechat pak zůstane jen na Vás.

Můžeme Vám také nabídnout pomoc s tříděním a reorganizací Vašich věcí. Roztřídíme a poskládáme Vaše oblečení, vybavení kuchyně nebo věci ve spíži či komoře tak, aby to pro Vás bylo příjemné a přehledné. Pro tyto účely Vám po dohodě s Vámi nabízíme dodání skladovacích krabic, košů, pořadačů dalších pomocníků při organizaci domácnosti. Mimochodem, toto je nejoblíbenější část práce majitelky společnosti, a proto ji vždy realizuje osobně.

V rámci úklidu Vaší kuchyně Vám nabízíme vyklizení a omytí vnitřního prostoru lednice. Roztřídíme věci tak, abyste měli přehled, co máte v lednici uloženo. A pokud se stane, že některá z uložených potravin překročila minimální dobu trvanlivosti, upozorníme Vás na to. Nabízíme také mytí vnitřních prostor dalších domácích spotřebičů.

Doplňkové služby

Nesvítí Vám žárovka, viklá se úchytka v kuchyni, neodtéká Vám voda ve sprše? V rámci úklidu po dohodě s Vámi pořizujeme zápis o závadách a poškozeních. Můžete tak rychle a efektivně řešit jakékoli nedostatky, které se ve Vaší domácnosti či kanceláři objeví. A pokud na to nemáte čas, rádi to uděláme za Vás. Spolupracujeme s řadou řemeslníků z různých oborů. Společně s nimi zajistíme nejen drobné opravy, ale například i opravy domácích spotřebičů.

V případě potřeby Vám navrhneme řešení, která by vedla k zefektivnění úklidu Vašich prostor, a to včetně kalkulace nákladů a nabídky na zajištění Vámi zvolených opatření.

Nabízíme Vám také pomoc při balení Vašich věcí před stěhováním, a to včetně zajištění obalového materiálu.